sobota, 30 kwietnia 2016

Pierwsza rocznica GET INKED

Drodzy Czytelnicy!
Wczoraj (29 kwietnia) był dla nas -redakcji GET INKED- szczególnie ważny dzień. Minął równy rok od założenia bloga! Z tej okazji przygotowałyśmy dla Was małe podsumowanie naszej dotychczasowej pracy, a także przedstawiamy najpopularniejsze posty.

http://gget-inked.blogspot.com/2015/05/gi0-poczatek.html


Na pewno nie możemy stwierdzić, że było łatwo. I nie spodziewamy się, żeby teraz miało to ulec zmianie. Redagowanie postów często trwało do późnych godzin nocnych i odbywało się kosztem naszych prywatnych, równie ważnych spraw (Ile to razy słyszałam od mamy, że blog rozwija się kosztem mojej szkoły. ~Lyyli). Dodatkowo ciężko było utrzymać regularność postów, zdarzały się dłuższe przerwy. Chyba każdą z nas nachodziły chwile zwątpienia i myśl, by jednak wycofać się z projektu. Mimo wszystko nie poddałyśmy się i walczymy dalej.

http://gget-inked.blogspot.com/2016/03/zanim-w-ogole-pomyslaam-o-zajmowaniu.html


Blog = nowe znajomości. Nie ma znaczenia, jaki temat poruszasz na swoim blogu. Możesz pisać o książkach, modzie, muzyce, filmach, samochodach. Albo tak jak my - o modyfikacjach ciała i tym, co jest "inne". Dzięki blogowaniu zawsze poszerzysz swoje grono przyjaciół. W naszym przypadku byli to głównie piercerzy, tatuażyści i inni modyfikatorzy z całej Polski. Z niektórymi kontakt udało się utrzymać do dnia dzisiejszego.

http://gget-inked.blogspot.com/2015/08/najlepsi-tatuazysci-swiata-ami-james.html


Na GET INKED nie tylko dzielimy się z Wami naszą wiedzą i pasją. To także dla nas ogromna możliwość na rozwijanie wcześniej zdobytych umiejętności. Jak mawiał Szanowny Pan Janusz Korczak: "Nauka przez zabawę". Stosowanie tej zasady przynosi niesamowite efekty i polecamy ją każdemu.

http://gget-inked.blogspot.com/2015/07/religia-i-tatuaz-czy-to-da-sie-poaczyc.html


Jak nasz blog przedstawia się w liczbach? Po roku działalności udało nam się zdobyć 49 stałych obserwatorów, ponad 400 polubień na Facebooku i prawie 23 tysiące wyświetleń. Dla nas to ogromny sukces i cieszymy się, że jesteście z nami! Każdy komentarz, prywatna wiadomość i rozmowa w realnym świecie tylko utwierdza nas w przekonaniu, że rok temu podjęłyśmy właściwą decyzję, a cała nasza robota nie idzie na marne.

http://gget-inked.blogspot.com/2016/03/zanim-w-ogole-pomyslaam-o-zajmowaniu.html

Iza/Ammy: Dla mnie blog był i jest odskocznią od codziennych problemów, szarej rzeczywistości. Kiedy piszę, czuję się sobą, czuję, że żyję. Staje się tym, kim jestem naprawdę, kim chcę być. Tatuaże, piercing, moja pasja, dzięki której mogę spełniać marzenia - dzielić się nią, z wami. Wszystkim którzy to czytają - dziękuje, że jesteście. Bez Was, nic nie byłoby takie samo.

http://gget-inked.blogspot.com/2015/10/janusze-tatuazu.html

Lyyli Bah: Kiedy rok temu otwierałyśmy bloga, miałam do niego dość luźne podejście.Ot, takie oderwanie od zwykłych obowiązków. Nigdy nie pomyślałabym, że w jego działalność włożę tyle serca i poświęcenia. Dziękuję dziewczynom, że wspólnie tworzymy GET INKED. I dziękuję każdemu, kto towarzyszy nam w tej wędrówce.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz