poniedziałek, 9 lipca 2018

Ekstremalnie kolorowa pomoc dla zwierząt

źródło: https://www.facebook.com/BodyExtremeStudio/
O sobie mówią, że Misją studia Body Extreme jest utrzymywanie wzorcowego poziomu wykonywanych usług poprzez przestrzeganie najsurowszych standardów bezpieczeństwa i higieny oraz procedur wykonywanych prac w dziedzinie tatuażu i modyfikacji ciała. Ale czy to jest ich jedyna misja?
źródło: https://www.facebook.com/schronisko.wroclaw/
Z końcem czerwca artyści z wrocławskiego studia tatuażu ruszyli z kolejna akcją dobroczynną. Swoją uwagę skupili na zwierzakach, których los nie oszczędził i zostały zmuszone do zamieszkiwania w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu. Na potrzeby tego przedsięwzięcia stworzono aż 52 kolorowe łapki. Co ciekawe, łapki zaprojektowano w takim stylu, w jakim Andy Warhol sportretował Marilyn Monroe w 1962 roku.
Akcja jest skierowana do Was, klientów. Wpłacacie odpowiedni datek na konto schroniska i wybieracie tę łapkę, która najbardziej przypadła Wam do gustu. Oczywiście pod warunkiem, że nie została już wcześniej zarezerwowana. 
źródło: https://www.facebook.com/BodyExtremeStudio/
Jesteście ciekawi, do kogo możecie zgłosić się po łapki? Już spieszę z odpowiedzią!

źródło: https://www.facebook.com/navyths/


Nava Tattoo
21-letnia tatuażystka z Wrocławia. Jak sama przedstawia na swoim profilu, najlepiej czuje się w grafice i geometrii. Ponadto chętnie podejmuje się roślin i zwierząt, a także akwareli. Zanim znalazła się w Body Extreme, przyjmowała klientów w studiu Artpanny.

źródło: https://www.instagram.com/arsentts/
A.N. Tattooing
Arsen ma 25 lat i jest z Ukrainy, gdzie zaczął przygodę z maszynką do tatuażu. Jest specjalność to przede wszystkim dotwork, neotradycjonalizm i tatuaże cieniowane, w skali szarości.źródło: https://www.instagram.com/morgansototattoo/
Morgan Soto Tattoo
Morgan zaś pochodzi z Caracasu w Wenezueli. Swoje doświadczenie zdobywa przez nieustanne podróżowanie po świecie, poznawanie nowych miejsc, a tym samym kolejnych technik i stylów tatuażu. Jego portfolio to przede wszystkim portrety i bardzo szczegółowe tatuaże. 

źródło: https://www.facebook.com/aleksandra.artystka/
Aleksandra
Niech nie zwiedzie Was myśl o tym, że Aleksandra jest dopiero na początku swej drogi to zostania tatuażystką z prawdziwego zdarzenia. W jej ciele drzemie ogromny potencjał, a głowa kipi od nowych pomysłów. Co zrobić, żeby jedna z tych cudownych łapek trafiła na Waszą skórę?
♥Na konto schroniska wpłacacie datek o minimalnej wysokości 150 zł.
♥Jedna wpłata=jedna łapka. Oznacza to, że jednorazowa wpłata minimalnej kwoty nie uprawnia Was do zarezerwowania kilku łapek.
♥Zaopatrujecie się w potwierdzenie przelewu i udajecie się do Body Extreme we Wrocławiu, gdzie wybieracie jedną z dostępnych łapek i umawiacie termin na tatuaż.
♥W prezencie odbieracie bon na darmowego burgera w Krowarzywa.
źródło: https://www.facebook.com/BodyExtremeStudio/
Akcja nie ma ograniczenia czasowego, ale ilościowe. Jak zostało wspomniane, artyści zaprojektowali 52 łapki, z których zostało zaledwie 21! Mówią, żeby spieszyć się powoli, jednak tym razem to absolutnie nie jest wskazane.
Dla Was to niewiele. Zrobienie przelewu zajmuje co najwyżej minutę, tatuaż to sama przyjemność, a kto nie lubi burgerów? Dla tych zwierzaków to szansa na lepsze życie. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz