niedziela, 13 marca 2016

Najlepsi tatuażyści świata: Megan Massacre

http://unbrakeableinternational.com/



imię i nazwisko: Megan Massacre (właś.                                      Wozniacki)

data urodzenia: 8 września 1985

pochodzenie: amerykańskie

studio: Wooster St. Social Club (aka NY Ink)

styl: mieszany; pin-up, Santa Muerte, kwiaty,             portrety





Świat poznał Megan Massacre dzięki jej udziałowi w dwóch szczególnie ważnych programach telewizyjnych. Były to NY Ink (studio tatuażu prowadzone przez Amiego Jamesa) oraz America's Worst Tattoos.

http://meganmassacre.com/
Do świata tatuażu pierwszy raz wkroczyła w wieku 14 lat. Brzmi znajomo? Wtedy właśnie po raz pierwszy zamarzyła o zostaniu prawdziwą artystką, pracującą na ludzkim ciele. Czym prędzej wybrała się do lokalnego studia tatuażu, by usłyszeć, że... jest zdecydowanie za młoda na ten fach, a w ogóle nie stać ją na opłacenie nauki. Na pewno znacie to uczucie, kiedy w jednej chwili Wasz świata upada i nie widzicie światełka w tunelu. Dokładnie to samo przeżywała wówczas mała Megan.
Ale nastolatka nie poddała się. Zaraz po ukończeniu szkoły zatrudniła się w podupadającym sklepie meblowym. Jeden z pracowników tej firmy wkrótce złożył aplikację o pracę piercera w pobliskim studio, co okazało się być furtką do kariery także dla Megan. Kolega opowiedział przełożonemu o jej niezwykłym talencie do rysowania oraz zamiłowaniu do tatuaży. Właściciel studia oczarowany historią niezwykłej artystki poprosił ją o przedstawienie kilku projektów. Kariera Megan jako tatuażystki rozkręciła się na dobre.

Skoro artystka, to i pseudonim byłby tu dobrym pomysłem. Zainspirowana miejską sceną muzyczną, stworzyła "nowe nazwisko" - Massacre. Megan wyjaśnia, że wówczas w jej sąsiedztwie największą popularnością cieszyła się muzyka hardcore. Wraz z przyjaciółmi chodziła na koncerty i imprezy tak często, jak tylko mogli. To był dla nich świetny czas i niezapomniana atmosfera ale nie brakowało także starszych miłośników, którzy szczególnie lubili pastwić się na nowicjuszami.
http://meganmassacre.com/

W 2007 roku Megan Massacre postanowiła poszerzyć swoje artystyczne horyzonty i spróbowała swoich sił jako modelka. Okazało się to być strzałem w dziesiątkę. W ten sposób zawitała na okładkach największych czasopism o światowym zasięgu, a także jest chętnie zapraszana na pokazy mody alternatywnej. Od kilku lat jest ambasadorką marki Grit N Glory, których ubrania bardzo sobie chwali.
http://gritnglory.tumblr.com/
Ale sztuka to nie jedyna dziedzina, w której obraca się nasza tatuażystka. Jako zadeklarowana wegetarianka podjęła współpracę z PETA2. Walczy o prawa zwierząt, a jej poczynania są widoczne przy okazji różnego rodzaju kampanii społecznych, spotkań/wykładów, a nawet targów kosmetycznych.

http://meganmassacre.com/

 oficjalna strona Megan Massacre: http://www.meganmassacre.com/
Facebook: https://www.facebook.com/Megan-Massacre-283960613976/?fref=ts
Twitter: https://twitter.com/megan_massacre
Instagram: https://www.instagram.com/megan_massacre/

http://meganmassacre.com/



2 komentarze:

  1. Super ! Razem z Kat Von D, Megan to moja "miłość" z dzieciństwa ;)
    Się człowiek ślinił do ekranu :P

    OdpowiedzUsuń